Jestem wielkim zwolennikiem…

Jestem wielkim zwolennikiem oparciu naszego bezpieczeństwa na współpracy z USA (obok pogłębiania integracji w ramach UE i rozsądnej polityki bilateralnej z państwami poza nią), ale to jak przez ostatnie tygodnie administracja Trumpa potraktowała dyletantów z PiS na czele z Dudą, woła o pomstę do nieba. A potraktowała nas niczym republikę bananową, a nie poważne państwo. A pisiory, żeby mieć propagandę w kampanii wyborczej, nieustannie się poniżają, robiąc Trumpowi to, o czym obrazowo mówił kiedyś Radosław Sikorski. I to na naszym rynku politycznym działa – korzystając z prostytuowania się swoich panów, media rządowe szczytują opisując „sukcesy” w polityce zagranicznej. Tymczasem jak naprawdę wyglądały krotka historia sukcesów wstaniętej z kolan dyplomacji pisowskiej w ostatnich tygodniach? Ano tak:

– pisiory na czele z „miska ryżu” Morawieckim, miesiącami się podniecają, ile to piniądzorów będzie z podatku cyfrowego nałożonego na cyfrowych gigantów, paru amerykańskich oficjeli mówi, że to zły pomysł, bo to amerykańskie firmy, i co się dzieje? Wiadomo, o podatku już cichutko, może kiedyś, za rok, albo pięćdziesiąt. Łże media pisowskie już nie pieją z zachwytu, jaki to Mati gospodarany. Tematu nie ma. I piniądzorów też.

– Ameryka nas kocha, łżą pisowskie łże media, ile to u nas wojska nie będzie, ile to fortów Trumpów nie zostanie zbudowane! A tu klops, kochany Trump obcina 100 milionów zielonych na instalacje wojskowe w Polsce, kluczowych z punktu widzenia obronności całej wschodniej flanki NATO. Łże media taktownie przemilczają tę decyzję. Kultura musi być.

– przed 1 września trwa festiwal orgazmów, bo cysorz świata zaszczyci swym jestestwem Polskę. W łże mediach godzinami trwają analizy jaki to zaszczyt i dowód na mocarstwową politykę boga PiS, o czym świadczy, że to nie będzie jednodniowa wizyta tylko 32 godzinna, a nawet, ho, ho, ho – 33 godzinna, a Trump będzie spał w Polsce! Już były nawet foto reportaże z hotelu, w którym raczy złożyć swą siwą skroń i tupecik cysorz. A tu zonk, cysorz w ostatniej chwili odwołał przyjazd do Warszawy. Poleciał zamiast tego do Camp David, gdzie „monitorując” nadciągający w stronę Florydy huragan „Dorian”, pykał se w golfa.

– co robią, łże media? Są zachwycone, ach jaki to mąż stanu, jaki troszczy się o obywateli, jaki ma fajny mazak, którym może zmieniać zasięgi huraganu na mapach meteorologicznych! No i najważniejsze – wizyta została nie odwołana, tylko przesunięta, a nasza wspaniała dyplomacja już ustala jej następny termin, możliwe, że jeszcze wrześniowy. Dudowy minister Krzysztof Szczerski, zaklina się, że jak bonie dydy, nowy termin będzie znany w pierwszym tygodniu września. I znowu zonk? A gdzie tam, bo;

– choć to była zwykła ściema, to cysorz jednak zgodził się łaskawie wyrządzić zaszczyt Dudzie i pozwolił mu postać koło swojego biurka. Wprawdzie nie w hotelu w Warszawie, ale u siebie w Nowym Jorku, lecz, jak piszą łże media, to nie ma znaczenia wobec ogromu dyplomatycznego sukcesu. W dodatku Duda na nacieszenie się z tego zaszczytu dostał aż 35 minut! To już nie jest selfiak w windzie albo w korytarzu do toalety, to ponad pół godziny! Wprawdzie zanim rozmoszczą się tłumacze i obsługa tego wiekopomnego wydarzenia, to zostanie 5 minut na grzeczności, ale już się lewaki nie czepiajta.

– a jakim sukcesem była wspólna konferencja Dudy i Trumpa! Wprawdzie nikogo nie interesowało, co ma do powiedzenia pan Duda i tylko Trump trajkotał, ale co postał sobie pan Duda koło cysorza, to jego. I zachwyconych łże mediów, w końcu na fotkach nie widać, kto gadał, a kto nie.

– no i na koniec sukces najważniejszy – cysorz się śmieje i składa łaskawą obietnicę! Ha, ha, ha, w Warszawie mi się podobało, ha, ha, ha, miałem tam cudowne przemówienie, ha, ha, ha, nawet hamerykańskie media fejkowe mi to przyznawały, ha, ha, ha, i like it. Dlatego dobre Polaczki, przyjadę do was już wkrótce. Ha, ha, ha.

Kurtyna opada, proszę o oklaski dla wstaniętej dyplomacji. I pisowskich łże mediów też. W końcu się napracowali okrutnie…

View post on imgur.com

pokaż spoiler #polska #usa #dyplomacja #media #bekazpisu #bekazprawakow #dojnazmiana #4konserwy #neuropa #konfederacja